Przejdź do:

Uwaga webmasterzy!

Od dnia 24 kwietnia z przyczyn technicznych i organizacyjnych ulegają zmianie adresy bannerów Firefoksa i Thunderbirda oferowanych przez witryny prowadzone przez zespół Aviary.pl.

Bannery oferowane przez serwis firefox.pl, dotychczas dostępne pod adresami postaci http://www.firefox.pl/promo/nazwa_bannera (np. http://www.firefox.pl/promo/180×60-przejmij-siec.gif) zostają przeniesione pod adresy postaci http://www.aviary.pl/promo/fx/nazwa_bannera (np. http://www.aviary.pl/promo/fx/180×60-przejmij-siec.gif). W stosowanych adresach URL wystarczy zmienić część “firefox.pl/promo” na “aviary.pl/promo/fx”. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie Promocja > Mozilla Firefox.

Bannery oferowane przez serwis thunderbird.pl, dotychczas dostępne pod adresami postaci http://www.thunderbird.pl/promo/nazwa_bannera (np. http://www.thunderbird.pl/promo/468×60-bezpieczny-sposob.gif) zostają przeniesione pod adresy postaci http://www.aviary.pl/promo/tb/nazwa_bannera (np. http://www.aviary.pl/promo/tb/468×60-bezpieczny-sposob.gif). W stosowanych adresach URL wystarczy zmienić część “thunderbird.pl/promo” na “aviary.pl/promo/tb”. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć na stronie Promocja > Mozilla Thunderbird.

Stare adresy bannerów w domenach firefox.pl i thunderbird.pl będą działały przez najbliższy miesiąc, tj. do 24 maja. Prosimy o aktualizację adresów i przepraszamy za wszelkie niedogodności tym spowodowane.