Przejdź do:

Archiwum – October 2008

W dniu 18 października br. zespół Aviary.pl organizuje drugi Sprint Mozilla Developer Center (MDC).

Pomysł jest prosty: spotykamy się w sobotę o 10:00 na IRC (kanał #aviarypl na irc.mozilla.org), skupiamy na kategorii lub temacie i pomagając sobie wzajemnie, tłumaczymy i poprawiamy wybrane artykuły.

Zapraszamy serdecznie do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Po raz drugi skupimy się na dokumentacji JavaScript. Przygotowaliśmy listę artykułów, które chcielibyśmy przejrzeć i poprawić.

Taki model pracy jest szczególnie skierowany do wszystkich osób, które nie mają dużo wolnego czasu, ale mają energię i chcą pomóc. Nawet mając jedynie godzinę wolnego czasu, możecie przyłączyć się do nas w ten weekend i zrobić coś dobrego 🙂 Nie jest wcale konieczna znajomość języka angielskiego – czytanie gotowych tłumaczeń i poprawianie stylistyki to jedno z zadań, które wymaga przede wszystkim dobrej woli, a jest nam bardzo potrzebne.

Wierzymy, że takie sprinty dadzą nam szansę pracować z ludźmi spoza zespołu i maksymalnie wykorzystać energię dobrej woli, a Wam dadzą szansę przyłączyć się i pomóc nam w naszym projekcie bez żadnych zobowiązań i przy minimalnych kosztach wdrożenia się w model pracy.

Będzie dużo dobrej, wspólnej zabawy, a dla aktywnych planujemy mozillowe gadżety 🙂 Więcej informacji: wiki zespołu Aviary.pl.

Do zobaczenia już jutro!